More selected projects

POCA & POCA
Flagship store w Dubaju

POCA& POCA to młoda marka odzieżowa. W swoich stylizacjach stosują unikatowe tkaniny oraz niezwykle oryginalne projekty. Ich stylizacje przenoszą w krainę baśni i marzeń, gdzie wszystko się spełnia i wszystko jest możliwe. W ramach współpracy, otrzymaliśmy zlecenie zaprojektowania sieci butików według idei i koncepcji marki tak, aby stanowiła spójną całość z proponowanymi stylizacjami.

Ścisła współpraca zaowocowała realizacjami butików o niepowtarzalnej, subtelnej i czarującej atmosferze, nawiązującej do pokojów z marzeń i baśni. Dla POCA & POCA opracowaliśmy shop concept butiku, projekty mebli oraz visual marchendising. Koordynowaliśmy także wdrażanie projektu do salonów w Galerii Lafeyette w Dubaju. Nadzorowaliśmy projekt zarówno od strony autorskiej, jak i wykonawczej.

Naszą realizację charakteryzuje jasna, subtelna kolorystyka z gamy pudrów, przełamanych bieli oraz jasnych szarości. Projekt odznacza delikatność, kobiecość, subtelność, różnorodność oraz unikalny charakter uzyskany dzięki wykorzystaniu motywów z bajek i marzeń małej dziewczynki. Dla uzyskania jak najlepszego efektu, zaprojektowaliśmy unikatowe meble oraz postawiliśmy na różnorodność faktur i odcieni, co podkreśla wysoką jakość zastosowanych materiałów i oddziałuje na zmysły odbiorców. Jasna, drewniana posadzka dopełnia charakter pokoju, oddając ciepło i przytulność. Uzyskaliśmy dzięki temu uroczy efekt w postaci zapraszającej i kobiecej przestrzeni sklepowej.

Projekt butiku bazuje na strefowości i różnorodności mebli, które sprawiają, że wnętrze jest urozmaicone oraz bogate w formy i faktury. Założeniem projektanta było stworzenie przestrzeni, która współgra ze stylem marki oraz stanowi tło dla wyselekcjonowanych setów z bogatej kolekcji POCA & POCA. Wolnostojące komody, bogato tapicerowane siedziska, rzeźbione wieszaki stanowią zarówno wartość funkcjonalną, jak i ozdobną butiku.

Całość projektu powstała w oparciu o założenia marki, przykładając uwagę do najdrobniejszych detali, tworząc każdy mebel unikatowym. Projektując koncept chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym odbiorca doświadczy niepowtarzalnych wrażeń, poczuje się jak w innym, uroczym świecie z bajki. Dzięki temu powstało miejsce, które samo w sobie jest warte odwiedzenia, a zakupione w nim rzeczy są wyjątkowymi pamiątkami przypominającymi o tym niezwykłym miejscu.

Współpraca z Klientem była na tyle owocna, że poskutkowała kolejnymi projektami dla marki POCA & POCA w Galerii Lafayette w Dubaju, Abu Dhabi oraz Arabii Saudyjskiej.

[unex_ce_button id="content_29ary87tc" button_text_color="#000066" button_font="semibold" button_font_size="12px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="12px 32px 12px 32px" button_border_width="1px" button_border_color="#000066" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000066" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.studiogiza.com/blog/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ[/ce_button]