More selected projects

MARKA
KAUFFMANN


LOKALIZACJA
Warszawa, Poland

REALIZACJA
2020
 

INFO
Kauffmann w CH Atrium Promenada w Warszawie to sklep oferujący ekskluzywne artykuły pościelowe: kołdry, poduszki, pościel oraz tekstylia domowe: ręczniki, dywaniki łazienkowe. Firma od lat cieszy się zaufaniem krajowych i zagranicznych odbiorców, którzy cenią sobie jej profesjonalizm i zaangażowanie. W 2006 r. stali się wyłącznym przedstawicielem w Polsce znanej w Europie i na świecie fabryki Sleepwell Kauffmann GmbH.
W ramach współpracy zajęliśmy się kompleksowym opracowaniem shop konceptu marki Kauffmann, projektami mebli, doborem materiałów i wyposażenia. Przygotowaliśmy pełną dokumentację branżową do uzgodnienia z wynajmującym i wykonawcami lokalu w CH Atrium Promenada w Warszawie.

1_Witryna1_Witryna
KAUFFMANN PROBKIKAUFFMANN PROBKI
2_Wejście2_Wejście
3_Wyjście3_Wyjście
4_Strefa ręczników4_Strefa ręczników
5_Strefa wypełnień5_Strefa wypełnień
6_Lada6_Lada
[unex_ce_button id="content_odue2amva" button_text_color="#000066" button_font="semibold" button_font_size="12px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="15px 60px 15px 60px" button_border_width="1px" button_border_color="#000066" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000066" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.studiogiza.com/projekty/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="1" in_column=""]WRÓĆ DO STRONY PROJEKTY[/ce_button]