PROJEKTY
POWIERZCHNI
BIUROWYCH

Zdajemy sobie sprawę, że przyjazne środowisko pracy przekłada się na wyniki finansowe firmy. Projektowanie powierzchni biurowych wymaga rzetelnego podejścia do opracowania odpowiedniej funkcjonalności i ergonomii użytkowania. Dlatego rozważamy specyfikę pracy, analizujemy przestrzeń, w której pracownicy wykonują swoje obowiązki, dobieramy odpowiednie materiały i oświetlenie, analizujemy akustykę pomieszczeń. Robimy wszystko, by pracownik miał do dyspozycji przestrzeń, która pomaga mu skupić się na tym, co najważniejsze.

Nasze pomysły nie tylko stawiają wygodę i funkcjonalność pracowników na pierwszym miejscu, budują również wizerunek firmy.

 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image
 • gallery-image

NASZE REALIZACJE

[unex_ce_button id="content_xytf7rdnx,column_content_ah8vse80p" button_text_color="#000066" button_font="semibold" button_font_size="12px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="TRANSPARENT" button_padding="12px 32px 12px 32px" button_border_width="1px" button_border_color="#000066" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000066" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.studiogiza.com/projekty/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]ZOBACZ WIĘCEJ[/ce_button]

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Rozważamy specyfikę pracy, analizujemy przestrzeń biura, dostosowujemy odpowiednie materiały i oświetlenie. W aranżowaniu architektury wnętrz, koncentrujemy się na subtelnych detalach, przemyśleniu materiałów, oraz innowacyjnych formach zastosowań.


 

Opracowujemy pełną koncepcję projektu biura, która zawiera:
- Przeprowadzenie wizji lokalnej oraz inwentaryzacji,
- Opracowanie koncepcji projektowej, opartej na procesie przygotowawczym,
- Propozycje rozwiązań układu funkcjonalno - przestrzennego,
- Dobór materiałów i wyposażenia,
- Prezentacja projektu w formie profesjonalnych wizualizacji 3D,
- Opracowanie rysunkowej dokumentacji architektoniczno - budowlanej,
- Przygotowanie dokumentacji branżowej,
- Projekty mebli indywidualnych w formie rysynków wykonawczych.

NADZÓR REALIZACJI

Nadzorujemy wdrażanie projektu tak, aby klient nie odczuwał dyskomfortu związanego z realizacją. Dbamy o każdy detal, ponieważ zależy nam na uzyskaniu zamierzonego efektu końcowego.

 

Do naszych zadań w tym zakresie należy :
- Przygotowanie kosztorysu,
- Weryfikacja prac w zakresie ich zgodności z projektem,
- Spotkania, konsultacje i uzgodnienia,
- Weryfikacja zamówień materiałów i wyposażenia.

DECYDUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z NAMI, NIE MUSISZ ZAPRZĄTAĆ SOBIE GŁOWY:

Analizą kosztów przedsięwzięcia. Potrafimy dopasować koncepcję do budżetu klienta, a Exel nie ma przed nami tajemnic. Dostaniesz wszystkie wyliczenia czarno na białym.

Wiedzą dotyczącą ergonomii pracy. Wiemy jak zaprojektować przestrzeń biurową, by pracownicy z przyjemnością w niej przebywali. Dokonamy analizy specyfiki pracy i relacji pomiędzy działami, która przekłada się na organizację przestrzeni.

Akustyką przestrzeni. W ramach pracy nad projektem biura myślimy nad rozwiązaniami poprawiającymi akustykę przestrzeni.

Doborem wyposażenia biura. Posiadamy bibliotekę producentów z różnych półek cenowych.

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻEMY POMÓC TWOJEJ FIRMIE

[unex_ce_button id="content_wtifvw85l,column_content_b6vq506yx" button_text_color="#000066" button_font="regular" button_font_size="12px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="TRANSPARENT" button_padding="12px 32px 12px 32px" button_border_width="1px" button_border_color="#000066" button_border_radius="1px" button_text_hover_color="#f7f7f7" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000066" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.studiogiza.com/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI[/ce_button]