KIM JESTEŚMY ?

Jesteśmy pracownią projektową. Projektowanie wnętrz komercyjnych, powierzchni biurowych i sklepów to nasza specjalność.

Kreujemy przestrzeń tak, by nabrała tożsamości i charakteru, a przebywanie w niej było unikalnym doświadczeniem.

Wiemy, że podążanie utartymi ścieżkami nie zawsze jest dobre, dlatego nasze podejście jest wyczulone na indywidualne potrzeby Klientów.

Realizując nawet najbardziej oryginalne pomysły, twardo stąpamy po ziemi.

Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami zawsze rozsądnie dobieramy odpowiednie materiały i rozwiązania dostosowane do oczekiwań i budżetu Klienta.


Mamy szerokie horyzonty.

Jeżeli napotykamy zamknięte drzwi, wchodzimy oknem. Nigdy też nie wyważamy otwartych drzwi, bo wiemy, jak ważne jest korzystanie z doświadczenia, którego nam nie brakuje.

 

Nasze koncepty sprawiają, że zaprojektowana przestrzeń jest oknem na markę Klienta.

Reprezentuje jego tożsamość, wartości i misję, co przyczynia się do spójnej wizji marki i umocnienia jej pozycji na rynku. We współpracy z Klientem lubimy bezpośrednią komunikację. Jasno określone potrzeby oraz sprecyzowane oczekiwania pozwalają nam wypracować wnętrze, które w 100% spełnia swoją wyjątkową rolę.

Studio Projektowe Giża wie, że liczy się wnętrze.

POROZMAWIAJMY

[unex_ce_button id="content_ght5pplx6,column_content_t1wj80a90" button_text_color="#000066" button_font="semibold" button_font_size="12px" button_width="auto" button_alignment="center" button_text_spacing="2px" button_bg_color="#ffffff" button_padding="12px 32px 12px 32px" button_border_width="2px" button_border_color="#000066" button_border_radius="2px" button_text_hover_color="#ffffff" button_text_spacing_hover="2px" button_bg_hover_color="#000066" button_border_hover_color="#000000" button_link="http://www.studiogiza.com/kontakt/" button_link_type="url" button_link_target="_self" has_container="" in_column="1"]SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI[/ce_button]